Hakkımızda1996’ dan bugüne Moongirl & Minenaz olarak iç giyim sektöründe kurulduğumuz günden itibaren yükselen trend ile dünyada birçok ülkeye ulaşmaktayız. Tecrübelerimizi ve tüm dikkatimizi hedef pazarlardaki tüketicilere en doğru ürünü, en doğru fiyat ve zengin çeşitle sunmaya devam etmekteyiz.Tamamı yerli sermaye ve yerli üretimle kendi tesislerimizde özenle üretilen Moongirl ve Minenaz, iplikten başlayarak her aşamasını test ederek en kaliteli ürünleri tüketiciye ulaştırmayı ilke edinmiştir.


Ürünlerimiz; yurt dışındaki hızlı büyüme stratejimize istinaden; toptan satış ve yeni ekonomi olarak adlandırdığımız e-ticaret kanallarında satışa sunulmaktadır.Her sezon yenilenen geniş ürün yelpazemizle en trend ve en iddialı renkleri satenin zerafeti, dantelin cazibesi ve detaylardaki cesur çizgileri bir araya getirmekte ve daima mükemmeli arayan kadınların tercihi olmaya devam etmekteyiz.


Son söz: “Moda değişir ama stil devam eder”; Stil sahibi kadınlar, mükemmel görünümün temelinin doğru iç çamaşırları olduğunu bilirler.Ve Moongirl stil sahibi kadının iç dünyasına ilham vermeye devam ediyor…